Kotva
Virtuální prohlídka

Projekty
Partneři
Mapa webu
A
A
A

Na Stavebce se pořád něco děje, přesvědčte se!

Zobrazeno: 522x
Projektový den. Co si pod tím představit?

     Žáci základních škol se změnili v klienty, a studenti SPŠS v pracovníky různých stavebních profesí. Nebylo žádné obyčejné procházení učebnami školy, ale navštěvovala se  projekční a realitní kancelář, stavební úřad, vybíraly se pozemky a domy, a tiskly se také projekty k vybraným nemovitostem. Nejdříve si na ně ale žáci museli „vydělat peníze“ tím, že prokázali své znalosti z matematiky, českého a anglického jazyka, a také architektury. Bavili se určitě všichni, ať už přišli v pátek se školou nebo v sobotu sami, případně s rodiči.

     SPŠS Mělník můžete poznat i jinou formou. Ve čtvrtek 23. ledna 2020 od 16.00 mohou zájemci přijít na  tradiční Den otevřených dveří a zjistit, co studium na naší škole obnáší.  Další možností je akce „Na jeden den středoškolákem“. Chcete trochu předběhnout v čase? Tak na jeden den můžete vyměnit lavici základní školy za tu středoškolskou. Pro žáky devátých ročníků umožňujeme zapojit se na celý den do výuky a zažít si, jaké je studovat naši školu. Stačí si zavolat a domluvit se. Pořád málo? Co tedy „Odpoledne na Stavebce“? Přijďte si zkusit "zaprojektovat", bude vám k dispozici software pro stavaře a architekty, vše Vám poradíme krok za krokem. Detaily najdete na našem webu.

     A kdo už střední školu absolvoval, může si přijít třeba zatančit. Reprezentační ples SPŠS je tentokrát 8. února 2020 v mělnickém kulturním domě.

     Nezáleží na tom, kde se s Vámi uvidíme, ale věříme, že to bude setkání oboustranně příjemné.